5PreveMax:

5PreveMax mi moc pomáhá hlavně v době plískanic a hnusného počasí, takže vlastně doba říjen – březen. Vždycky, když jen trošku cítím, že na mě něco leze, už po něm sahám… Super!

Bohouš, Kladno

Echinaceové kapky:

Imunit Echinaceové kapky beru vždy, když cítím, že na mě něco leze a obvykle během dvou dnů je pokoj. Doporučuji užívat i preventivně.

Mirek, Brno

Manžel na Echinaceové kapky nedá dopustit. I mně přijde, že celkem pomáhají. Nachlazení má pak většinou rychlejší a klidnější průběh.

Jarka, Olomouc

Echinaceové kapky nesmí chybět v naší domácí lékárničce. Dokonce je oceňuje i můj syn, který vždy bojoval s bacily na začátku každého školního roku.

Dáša, Litomyšl

Hlíva pro dospělé:

Imunit Hlívu ústřičnou s rakytníkem a echinaceou beru už dva roky a musím říct, že období podzim/zima, které jsem dřív proležel v posteli, nyní zvládám v klidu. Doporučuji.

Jakub, Prachatice

Hlíva je super, jsme s manželkou aktivní sportovci a stále v terénu. Hlíva Imunit je skvělá volba. Super je i balení 100 +100 tobolek navíc!

Tomáš, Praha

Za mě je Imunit Hlíva super volba, když nechcete být každou chvíli na hromadě. Akorát je potřeba ji brát delší dobu a pravidelně (alespoň dva měsíce), abyste poznali ten rozdíl.

Linda, Vamberk

Laktobacily pro děti Jack Laktobacilák:

Máme doma dvě děti.  Oběma tablety Jack Laktobacilák nejen chutnají, ale i pomáhají. Oceňujeme je především na podzim, kdy bacily útočí nejvíc a imunita dětí je opravdu oslabená. Od té doby, co je děti pravidelně užívají, evidujeme méně času stráveného v posteli. Vřele doporučuji všem maminkám!

Jindřiška, Kralupy nad Vltavou

Dcera říkala, že od doby, co s dětmi najela na Jacka Laktobaciláka, už neznají pomalu ani rýmu, a dokonce ani kašel, což je zajímavé, jelikož dřív byly „na hromadě“ každou chvilku.

Zuzana, Opočno

Hlíva ústřičná PRO DĚTI Jack Hlívák:

Spotřebitelský test maminek

Maminky z portálu www.happybaby.cz měly možnost se svými dětmi otestovat produkt Imunit® Hlíva ústřičná PRO DĚTI s Rakytníkem Jack Hlívák. Jack Hlívák vyhovoval všem maminkám po všech stránkách. Všechny chválí jeho jahodovou příchuť a shodují se, že měl pozitivní vliv na imunitu jejich dětí, která byla díky jeho užívání posílena. Jack Hlívák kromě vitaminů B12 a B6, které přispívají k normální funkci imunitního systému a činnosti nervové soustavy, obsahuje navíc také vitamin D3, jenž je prospěšný pro normální vstřebávání vápníku a fosforu.

Reakce maminek

„Dětem vitaminy chutnaly a každý den se o ně samy hlásily. Pozorovala jsem posun imunity směrem k lepšímu. Dárek se dětem také líbil a využily jej pro tvorbu masky na karneval.”

„Dětem moc chutnal a fixy potěšily. Užily si s nimi dost zábavy. Bylo skvělé, že děti o vitaminy denně žadonily.”

„S produktem jsme byly spokojení, děti byly celkově letos v zimě více méně v pohodě, budeme dál používat.”

„Syn si vždy ráno vzal jednou tabletu a vycucal. Stal se pro něj z toho ranní rituál. S foukacími fixy jsme strávili hezký večer a vytvořili krásné triko.”